Сектори діяльності
З метою ефективного виконання статутних завдань увесь обсяг діяльністі Запорізької міської громадської організації «Істина» поділяється на сектори:

Просвітницький сектор охоплює діяльність членів організації щодо проведення навчальних уроків, тренінгів серед населення м. Запоріжжя на різноманітні суспільно-важливі теми (здоровий спосіб життя, правовий захист своїх прав та інтересів, розвиток малого підприємництва, євроінтеграція).


Науково-дослідницький сектор охоплює діяльність щодо організації наукових заходів з залученням максимальної кількості учасників як з м. Запоріжжя, так і з інших міст України з метою розгляду важливих актуальних проблем суспільства та способів їх подалання.


Проектний сектор охоплює діяльність щодо розробки соціальних проектів та щодо безпосередньої їхньої реалізації. Подібні проекти реалізовують у сфері розвитку охорони здоров’я, освіти, науки, культури, спорту, охорони навколишнього середовища, розвитку благоустрою м. Запоріжжя тощо.


Сектор суспільного моніторингу та реагування охоплює діяльність, спрямовану на здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування, протидію їхнім протиправним рішенням, лобіювання актуальних для територіальної громади міста Запоріжжя проектів рішень в цих органах.


 

Анонси:

 

Міжнародна науково-практична конференція


«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ ТА ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ В УКРАЇНІ»


м. Запоріжжя, 25-26 лютого 2022 р.Детальніше...
 
Besucherzahler russianbrides
счетчик для сайтаrelojes para pagina web часы для форума